لیست محصولات
 
نام کالا  
 
لینکهای مرجع
 
 
ورود اعضا
 
 
آمار
 
511769
کل بازديدها :
463
بازديدهاي امسال :
463
بازديدهاي اين ماه :
55
بازديدهاي امروز :
6
کاربران آنلاين :
48
اعضاي سايت :
0
اعضاي جديد :
 
مترجم گوگل
 
 
جستجو
 
 
معرفی شرکت
 

شرکت مدیریت هوشمند ساختمان نوین خراسان نمایندگی محصولات   UIITEC, Berker,Taiyito , ...  با هدف توزیع تجهیزات با کیفیت عالی برای ارتقاء خانه های نوساز و قدیمی به خانه های هوشمند در جهت بالا بردن کیفیت زندگی است. هوشمند سازی نوین خراسان به شما سادگی، راحتی و امنیت در محل کار یا خانه تان را هدیه می دهد. ما به شما این امکان را می دهیم، در هر لحظه از راه دور چراغهای منزل را کنترل کنید و یا وسایل برقی خود را خاموش و روشن نمایید.

اتوماسیون ساختمان، توانایی کنترل از راه دور یا خودکار روشنائیها، پریزها و کلیه وسایل الکتریکی ساختمان می­باشد. گاهی نیز ایجاد امنیت الکترونیکی بوسیله اتوماسیون ساختمان انجام می­پذیرد. در نتیجه ، اتوماسیون ساختمان ، سیستمی است که توانائی کنترل اتوماتیک یا از راه دور هر عنصری در ساختمان را دارد و ساختمان هوشمند، محصول اتوماسیون ساختمان می­باشد.

در ساختمان هوشمند ، کنترل تجهیزات ساختمان در دست شماست، بعنوان مثال:

روشنایی ساختمان

مدیریت و اعمال فرمان از راه دور بر کلیه وسایل الکتریکی ساختمان

فراهم کردن امنیت ساختمان

شبیه سازی حضور مجازی در ساختمان ( روشن و خاموش شدن چراغها بطور خودکار )

کمک به دکوراسیون و نورپردازی محیط ساختمان

باز وبسته شدن پرده­ها و کرکره­های پنجره­ها

تنظیم خودکار و یا دستی دمای ساختمان

روشن و خاموش شدن اجاق گاز

آبیاری باغچه­ها از راه درور

تنظیم پیام صوتی جهت فعالیتهای مختللف

اطلاع سرقت و یا آتش سوزی به مالک و مراکز مرتبط


شما از هر جای خانه می توانید بر تمامی وسایل برقی کنترل داشته باشید و برنامه ریزی نمائید تا بدون دغدغه کارهای همیشگی، در زمان و مکان مورد نظر بصورت اتوماتیک انجام شود. می توانید در هنگام مسافرت از هر جای دنیا خانه خود را تحت کنترل داشته باشید, برای دیگران پیام صوتی بگذارید و یا در صورت بروز سرقت و یا آتش سوزی در هر جایی که هستید مطلع شوید و بطور همزمان مراکز مربوطه نیز بوسیله سیستم مطلع می شوند.
تمام این خدمات بیسیم و از راه دور از روی س
یم کشی قبلی خانه انجام می شود و نیاز به سیم کشی اضافه نیست. همچنین شما می توانید تجهیزات را نصب کرده و هرگاه که خواستید به هر تعداد اجزای قابل کنترل خانه را افزایش دهید.

 با مدیریت هوشمند ساختمان  توانایی کنترل بهینه کلیه وسایل ساختمان اعم از تجهیزات گرمایش و سرمایش ، روشنایی ساختمان ، آسانسور و تمامی وسایل برقی ساختمان برای دستیابی به کمترین حد استفاده انرژی و بیشترین بازدهی ممکن می­باشد. مزایای اتوماسیون خانگی و BMS  عبارتند از:

کاهش مصرف انرژی (برق) تا 40 درصد

جلوگیری از فرسودگی و خرابی دستگاهها به علت کارکردن بیهوده و بیش از حد

راحتی و آسایش برای ساکنین و مصرف کنندگان

قابلیت کنترل تمامی وسایل در ساختمان از راه دور

توانایی دریافت گزارش از چگونگی کارکرد وسایل برقی ساختمان

اضافه کردن قابلیتهایی نظیر کم نور و پر نور کردن چراغها اعم از روشنایی­ها و وسایل به سیستمهای معمولی برای صرفه جویی در انرژی و زیبایی

امکان کارکردن با سیستم قدیمی سیم کشی ساختمان و با کلید و پریزهای قدیمی بدون اضافه کردن سیم

 

قیمت واقعی ساختمان از روی حجم سرمایه و هزینه ساخت و راه اندازی آن محاسبه می شود.که این هزینه ها شامل ارزش ساخت , ارزش تجهیزات , ارزش سرمایه گذاری و ارزش فعالیتهای اجرائی می باشد. درنتیجه استفاده از سیستم مدیریت ساختمان کاهش هزینه، به وسیله کاهش هزینه راه اندازى ساختمان است. نکات کلیدى که درمورد سیستم مدیریت ساختمان براى سازندگان و مالکان ساختمان وجود دارد کاهش هزینه هاى اجرائى ,کاهش هزینه هاى نگهدارى , افزایش قابلیت تولید و سازگارى میباشد.

به وسیله مجتمع کردن سرویسهاى ساختمان قسمتهایى مانند چیلر، سیستم اعلام حریق، سیستم کنترل دسترسى وتابلوهاى برق این سیستم یک راه حل جامع با مصرف انرژى ارتباط مستقیم دارد فراهم مى نماید و این امر باعث ذخیره انرژى و کارکرد منظم ماشین آلات ساختمان است . از آنجائیکه ساختمانهاى هوشمند یک مفهوم جدید است، توسعه استفاده از این گونه سیستمها باعث ذخیره هرچه بیشتر انرژى مى شود و مزایاى زیر را نیز دارد. ارتباطات به یک راه حل عادى بدل می شود, تجهیزات تنها می بایست انتخاب شوند و سپس به سادگى قابلیت مجتمع شدن را پیدا خواهند کرد.

یک سیستم مدیریت ساختمان مى بایست قابلیت " تشخیص و گزارش " و همچنین "کنترل و نمایش" امکانات را داشته باشد. سیستم مدیریت ساختمان مى تواند به صورت اتوماتیک کلیه اطلاعات را به یک سیستم Enterprise resource  planing   (ERP)   منتقل نماید.  بنابر این یک سیستم مدیریت ساختمان می تواند براى مالکین و سرمایه گذاران امکانات زیر را فراهم آورند:

یک سیستم قابل کنترل ، نمایش ، مدیریت و پشتیبانى ساختمان با یک پایه استاندارد ، انعطاف پذیر ، مجتمع ، هوشمند و کم هزینه

 

 شرح قابلیتهای این شرکت بشرح ذیل می­باشد:

طراحی تفضیلی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان و تهیه کلیه مدارک اجرایی و دستورالعمل­های فنی

تدارک و تحویل تجهیزات پیشنهادی مورد نیاز

نصب تجهیزات و اجرای کابل کشی

تهیه برنامه ریزی نرم افزاری مورد نیاز جهت نصب برروی سرورها و ایستگاههای کاری

تست، برنامه ریزی و راه اندازی

راهبری سیستم مدیریت هوشمند، بمدت توافق شده از زمان راه اندازی و آموزش پرسنل آن. لازم به ذکر است، که کلیه تجهیزات از زمان تحویل بمدت یکسال تحت گارانتی این شرکت می­باشد و به مدت ده سال خدمات پشتیبانی مورد نیاز جهت تدارک و تحویل تجهیزات یدکی ارائه خواهد شد.

کلیه بسته­ها و ابزارهای نرم افزاری به همراه لایسنس و قفلهای نرم افزاری و سخت افزاری تحویل خواهد شد که کاربر را قادر می­سازد، با تهیه Upgrade شده نرم افزارها، اقدام به افزایش تسهیلات و امکانات سیستم با توجه به پیشرفت­های آتی نماید.

 

شرکت مدیریت هوشمند ساختمان نوین خراسان